Rolety zewnętrzne VELUX

Velux      Rolety zewnętrzne VELUX

Rolety zewnętrzne VELUX     Rolety zewnętrzne VELUX

  

Kompleksowa usługa: sprzedaż rolet zewnętrznych VELUX wraz z montażem

 

Zewnętrzne rolety VELUX to gwarancja najwyższej na rynku jakości. Są testowane do granic wytrzymałości – wystawiane na działanie ekstremalnie wysokich temperatur, zmagają się z deszczem i wiatrem... a wszystko po to, aby zapewnić, że kupiony przez Państwa produkt zachowa swój kolor, formę i sprawność działania nawet po upływie okresu gwarancyjnego.

 

Rolety zewnętrzne VELUX są idealne na każdą porę roku, w każdym klimacie. Sprawiają, że wnętrze nie przegrzewa się latem, a zimą nie wychładza się. Ponadto pozwalają w dowolnym momencie na całkowite zaciemnienie. Niezawodna, niewymagająca konserwacji, aluminiowa konstrukcja rolet zewnętrznych VELUX sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych. Pomaga chronić okno przed wyważeniem przez włamywaczy. Redukuje również hałas powodowany przez deszcz i grad.

 

Skorzystaj z promocji! Promocja „w pakiecie korzystniej”: Wybierając zestaw dwóch rolet oraz rekomendowany system sterowania oszczędzasz aż 200 zł brutto. Zapytaj nas o szczegóły! Ponadto możesz otrzymać zwrot za zakup rolet zewnętrznych VELUX, aż do 500 zł! Wystarczy, że przed zakupem zarejestrujesz się na www.velux.pl/naprzyszlosc, a otrzymasz 100 zł zwrotu za każdą zakupioną roletę zewnętrzną VELUX.

 Dlaczego rolety zewnętrzne VELUX?

  • zmniejszają ogrzewanie słoneczne nawet o 94%
  • zapewniają całkowite zaciemnienie
  • poprawia izolacyjność okna nawet o 17%
  • redukują hałas powodowany przez deszcz i grad

Zapraszamy do naszego punktu w Rzepinie, przy ulicy Zielonej 1. W naszym punkcie handlowym znajduje się ekspozycja rolety zewnętrznej VELUX i jest możliwość jej przetestowania na żywo. Zapewniamy kompleksowy montaż rolet zewnętrznych VELUX.

 

Dane kontaktowe punktu handlowego:

ul. Zielona 1, 69-110 Rzepin, tel. 517 251 643

godziny otwarcia: pn-pt, 8-16

 

                 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl